top of page

Kamenárstvo

Dovolľte nám, aby sme vám predstavili našu firmu kamenovýrobu BETI so sídlom v Partizánskom. Ako člena cechu kamenárov na Slovenskom trhu naše kamenárstvo pôsobí od 3. 8. 1991 podľa potrieb našich zákazníkov v nasledujúcich rokoch formuje náš pracovný kolektív a jeho výrobný program.

V rokoku 2015 ako prirodzený vývoj našej spoločnosti kamenovýroba BETI prešla pod spoločnosť  MORICCONI - EDY racing s.r,o, no naďalej vykonávala rovnakú činnosť - spracovanie prírodného kameňa a správcovska činnosť cintorínov v Partizánskom. Zabezpečovaním kompletnej realizácie betonóvých základov náhrobných pomníkov spojenú s montážou sa snažíme zabezpečiť odpočinok vašich blízkych. Zaoberáme sa aj výrobou kuchynských dosiek, obkladov krbov, exteriéry a interiéry a všetko, čo je spojené s kamenárskou výrobou. V cintorínskej a stavebnej architektúre ponúkame každému zákazdníkovi splnenie jeho požiadaviek.

Finančná prosperita našej spoločnosti zabezpečuje svojim zákazníkom seriózny, spoľahlivý prístup k realizáci ich požiadaviek. Spokojnosť naších zákazníkov nasvedčáje tomu, že kvalita a prístup k odvedeným prácam našej spoločnosti je na požadovanej úrovni. Vysoka kvalita našich výrobkov, neustále rozširovanie výrobného programu a v poslednom rade flexibilita prispieva k opätovnému návratu pôvodných zákazníkov. Kvalitné a prvotriedne materiály, krátke dodacie lehoty a bezkonkurečne ceny s dlhoročnou zárukou sú veľkým plusom našej spoločnosti. 

Pri akýchkoľvek vašich požiadavkách vieme zebezpečiť spoľahlivé, efektívne služby, ktoré su konkurencie schopné. Na základe uvedeného naša spoločnosť vždy spolupracuje len s najväčším a najkvalitnejšim výrobcom na Slovensku - JUHOKANEŇ s.r.o.

S úctou

Miroslav Trnka, majiteľ spoločnosti

bottom of page